Jakiś czas temu zostałam poproszona o przetestowanie usługi  TortyOnline.pl   (moim przypadku to trochę tak, jakby drewno do lasu wozić ;-)  Zgodziłam się, bo jeżeli mam coś komuś polecić, to najpierw muszę to sama sprawdzić.
Zamówiłam tort czekoladowy (ze względu na dzieci, choć sama miałam wielką ochotę na tiramisu ;-)
Przyjechał na czas, pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych (tego dnia od rana sypał śnieg).
Dotarł w nienaruszonym stanie.
Ładnie się prezentował (fotka poniżej).
Smakował wybornie, ale…

I teraz kilka zastrzeżeń:
Tort był z wiśniami (nie wiedziałam, że taki będzie). Dla mnie to nie problem, bo wiśnie wspaniale komponowały się z czekoladowym smakiem tortu i przełamywały słodycz, ale dzieciom tego nie można było przetłumaczyć, dlatego zawzięcie wydłubywały wszystkie wiśnie i odsuwały na bok.
Nie będę czepiała się różyczek, które zdobiły tort, bo dekoracja często bywa „niezjadliwa”, pomimo, że jadalna, ale dzieci były z lekka zawiedzione ;-)
Tort nie wyglądał tak, jak ten, którego zamawiałam. Dla mnie to szczegół, bo i tak był bardzo ładny, ale dla kogoś innego może to mieć znaczenie.
Na stronie serwisu powinno być podanych więcej szczegółów odnośnie zawartości każdego tortu i nie chodzi mi o dokładne składniki (choć chętnie zerknęłabym na przepis ;-) Niektórzy na przykład nie tolerują orzechów ze względu na alergię, a tort dla dzieci powinien być bez alkoholu (lub bez kwaśnych owoców ;-)

Podsumowując, na podstawie własnego doświadczenia, mogę Wam polecić usługę TortyOnline.pl. Trzeba tylko dopilnować szczegółów składając zamówienie (choć może już wkrótce to się zmieni i nie będzie takiej potrzeby). 
Zamawiając tort możecie sprawić prawdziwą niespodziankę komuś bliskiemu (sercu), ale np. daleko mieszkającemu.
Torty na zamówienie to wygodny sposób na dostarczenie tortu bez wychodzenia z domu :-)