Kruszonkowe ciasto z jagodami7w

 

Proste, kruche ciasto z jagodami. Tak kruche, że nie trzeba go nawet zagniatać – powinno mieć konsystencję kruszonki (stąd też jego nazwa). Jednak po upieczeniu wcale się nie rozsypuje, więc bez obaw – będzie pysznie :-)
Jeżeli nie macie jagód, można je zastąpić borówką amerykańską, z tym, że warto połączyć ją wcześniej z sokiem z cytryny dla bardziej wyrazistego smaku.
.
.
Ciasto kruszonkowe:
– 390 g mąki pszennej
– 200 g cukru
– 1 łyżeczka proszku do pieczenia
– 1/4 łyżeczki soli
– 225 g masła
– 1 duże jajko
– odrobina aromatu waniliowego

Ciąg dalszy przepisu tutaj.

_________________________________________
Dla zainteresowanych.
Digitaldruk.pl oferuje obrazy na płótnie – do salonu, sypialni lub kuchni. Różnorodność wzorów i rozmiarów, także obrazów składających się z kilku części, dlatego można je dopasować praktycznie do każdego wnętrza. Na dzień dzisiejszy to ponad 220 000 obrazów, 4066 wzorów, 23 warianty i aż 78 rozmiarów.
Jeżeli jednak pośród tak bogatej grafiki nie znajdziecie niczego dla siebie, być może zainteresuje Was dodatkowe rozwiązanie, a mianowicie obraz na płótnie z waszego własnego zdjęcia.  Taki obraz stanie się wtedy nie tylko ozdobą mieszkania, ale też może sprawić, że uśmiechniecie się za każdym razem, gdy na niego spojrzycie :-)