Buleczki z jagodami i serem1

 

Drożdżowe bułeczki z nadzieniem serowo-jagodowym i lukrem na wierzchu. 
Od typowych jagodzianek (oprócz dodatku sera) odróżnia je sposób wykonania i kształt, jak zresztą widać na zdjęciach. Przygotowanie takich bułeczek jest całkiem proste i nie wymaga specjalnego formowania każdej, oddzielnej porcji. Najprościej można opisać to w następujący sposób: rozwałkować, przeciąć, posmarować masą serową, posypać jagodami, złożyć na połowę i pokroić na kawałki. Prawda, że łatwe ? :-)
.
.
Ciasto:
– 25 g świeżych drożdży
– 1 szkl. ciepłego mleka
– 500 g mąki (+ dodatkowo do podsypywania)
– 100 g cukru
– 2 jaja
– szczypta soli
– 100 g smalcu (można zastąpić masłem), o temp. pokojowej
Dalszy ciąg przepisu tutaj.
.
.
__________________________________
Dla zainteresowanych.
Sprzedaż i serwis elektronicznej aparatury kontrolno-pomiarowej dla rynku telekomunikacyjnego - interlab.pl. Akcesoria światłowodowe – spawarki, reflektometry optyczne, kamery do inspekcji łącz, obcinarki światłowodowe, walizki narzędziowe oraz testery telekomunikacyjne. Firma prowadzi także certyfikowane szkolenia z obsługi tychże urządzeń.
Do głównych partnerów handlowych firmy należą m.in.: operatorzy sieci telekomunikacyjnych (zarówno stałych jak i komórkowych), operatorzy telewizji kablowych i dostawcy internetu, huty, kopalnie, zakłady energetyczne, a także MON, UOP i Komenda Główna Policji.